Boxy

Sídlo společnosti

ELTE, s.r.o.
Za Válcovnou 465/49
400 01 Ústí nad Labem

Telefon / E-mail

Systém lehkých pažících boxů

za bezkonkurenční cenu

Lehký pažící box je tvořen ze dvou na sobě nezávislých pažících stěn, které jsou spojeny rozpěrami.

  • možnost umístění loga vaší společnosti
  • naložení v ceně
  • doprava bude naceněna zvlášť

Základem lehkého pažícího boxu je maximální bezpečnost a ochrana zdraví pracovníků pohybujících se ve výkopech či jámách. Jedná se o svařovaný ocelový pozinkovaný rám, do kterého jsou zasunuty výdřevy (fošny) o síle 40 mm. Při výšce základní desky do 1,80 m je možno s tímto pažením provádět jakékoli práce na inženýrských sítích.

Použitý systém pažících boxů umožňuje podle provedeného výkopu kombinovat oba typy jednoduchým způsobem pomocí spojky, která oba boxy spojí. Tím vznikne minimální prostor mezi oběma boxy. Pro zajištění mezi oběma stěnami výkopu lze pažící boxy vybavit systémovou rozpěrou jejímž základním rozměrem je délka 0,80 m a lze ji jednoduchým způsobem roztáhnout do 1,2 m. V případech, kdy šířka výkopu bude větší, lze vyrobit tyto rozpěry i v delším provedení.Proti vysunutí rozpěry je jako bezpečnostní prvek použita pohyblivá západka.

V případě objednávky lze bezplatně provést naložení pažících boxů a označit na výdřevě logo společnosti kupujícího pro identifikaci majitele.

Napište nám

Potřebujete bližší informace k pažícím boxům? Napište nám.

GDPR

7 + 13 =

Telefon / E-mail