Home Ponuka zamestnania Referencie Politika kvality Certifikáty Kontakty
Teplo Plyn Stavebníctvo Výmenníky Zásobníky Ostatné výrobky Servis Regulačné stanice plynu

OSTATNÉ VÝROBKY

Rozdeľovače a zberače
– vhodné pre kotlové systémy k rozdeleniu výrobnej pary, horúcej vody na jednotlivých odberateľov, v parných rozdeľovačoch dochádza k odlúčeniu zbytkovej vlhkosti pary a sú preto vybavené odvodnením. Dĺžka, priemer a počet hrdiel sú vždy prevedené za základe požiadavkou zákazníka…

Potrubia a potrubné časti
– výroba potrubí a potrubných častí do priemeru 1500mm s možnosťou výroby požadovaných dĺžok podľa potrieb priamo na mieru, vrátane ohybov.

Komponenty pre ČOV
– výroba nerezových súčastí do čistiarní odpadných vôd podľa požiadavkou zákazníka alebo investora, trubky, česlá, redukcie, sitá a pod.

Zábradlia a iné dekoračné výrobky
– výroba trubkových a hranatých zábradlí na zákazku priamo na mieru na stavbe. Ďalšie akékoľvek dekoračné výrobky z nerezovej oceli, lišty, trubky, držiaky a pod.

Komínové vložky
– celonerezové teplozmenné vložky do komínu nad krbom, kedy splodiny z krbu ohrievajú vodu s núteným obehom v plášti. Štandardný priemer trubky pre vstup je 230 mm.

Pretlaky
– výroba oceľových trubiek určených pre pretlačovanie a hĺbenie zeminy, spravidla je výroba z ocele, maximálny priemer pretlaku je 1500mm a dĺžka pretlaku podľa želania zákazníka.

Výroba atypických súčastí
– na mieru vyrobíme akékoľvek časti alebo súčasti podľa želania zákazníka v nižšie uvedených akostiach materiálu, ďalej príruby, mufne, závity apod.

Materiál plášťa a trubkovníc (nerezová oceľ) :
WNr. 1.4541, AISI 321(ČSN 17 248.4) – ŠTANDARDNÉ PREVEDENIE
WNr. 1.4571, AISI 316Ti(ČSN 17 348) – NA OBJEDNÁVKU
WNr. 1.4404, AISI 316L(ČSN 17 349) – NA OBJEDNÁVKU
ČSN 11.373


Včelárstvo

– navštívte naše stránky venované nerezovým výrobkom určeným pre včelárov - VSTUPTE ZDE

ELTE, s.r.o. , Za Válcovnou 465/49 , 400 01 Ústí nad Labem