Home Nabídka zaměstnání Reference Politika ISŘ Certifikáty Kontakty
Teplo Plyn Stavebnictví Výměníky Zásobníky Ostatní výrobky Servis Regulační stanice plynu

OSTATNÍ VÝROBKY

Rozdělovače a sběrače

– vhodné pro kotlové systémy k rozdělaní výrobní páry, horké vody na jednotlivé odběratele, v parních rozdělovačích dochází k odloučení zbytkové vlhkosti páry a jsou proto vybaveny odovodněním. Délka, průměr a počet hrdel je vždy prováděno na základě požadavku zákazníka…

Potrubí a potrubní části
– výroba potrubí a potrubních částí do průměru 1500mm s možností výroby požadovaných délek dle potřeb přímo na míru, včetně ohybů.

Komponenty pro ČOV
– výroba nerezových součástí do čistíren odpadních vod dle požadavku zákazníka nebo investora, trubky, česle, redukce, síta apod.

Zábradlí a jiné dekorační výrobky
– výroba trubkových a hranatých zábradlí na zakázku přímo na míru ve stavbě. Další jiné jakékoliv dekorační výrobky z nerezové oceli, lišty, trubky, držáky apod.

Komínové vložky
– celonerezové teplosměnné vložky do komínu na krbem, kdy zplodiny s krbu ohřívají vodu s nuceným oběhem v plášti. Standratní průměr trubky pro vstup je 230mm.

Protlaky
– výroba ocelových trubek určených pro protlačování a hloubení zeminy, zpravidla je výroba z oceli, maximální průměr protlaku 1500mm a délka protlaku dle přání zákazníka.

Výroba atypických součástí
– na míru vyrobíme jakékoliv části či součásti dle přání zákazníka v níže uvedených jakostech materiálu, dále příruby, mufny, závity apod.

Materiál pláště i trubkovnic (nerezová ocel) :
WNr. 1.4541, AISI 321(ČSN 17 248.4) – STANDARDNÍ PROVEDENÍ
WNr. 1.4571, AISI 316Ti(ČSN 17 348) – NA OBJEDNÁVKU
WNr. 1.4404, AISI 316L(ČSN 17 349) – NA OBJEDNÁVKU
ČSN 11.373


Včelařství
– navštivte naše stránky věnované nerozovým výrobkům určeným pro včelaře - VSTUPTE ZDE

ELTE, s.r.o. , Za Válcovnou 465/49 , 400 01 Ústí nad Labem